Meble

Kolekcja
Dodatkowe

Wyświetlanie 1–20 z 27 wyników

Nowoczesne meble loftowe i industrialne

Nowoczesne meble loftowe to połączenie prostoty, oryginalności i użyteczności. Unikatowy design produktów wyraża się w niebanalnym zestawianiu surowej, naturalnej faktury drewna ze stalą. Zestawy mebli loftowych doskonale odnajdują się we wnętrzach, w których cegła i beton są mocnymi akcentami aranżacyjnymi. Z tego względu świetnie zdobią industrialne przestrzenie.

Gdzie się sprawdzą meble industrialne?

Styl industrialny czerpie swe największe inspiracje z przemysłowych przestrzeni fabrycznych i magazynowych. Dlatego akcentuje surowe i nieobrobione materiały, jak stal, beton, cegła i drewno. Ze względu na minimalistyczny design styl ten cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Dlatego z przyjemnością oferujemy nowoczesne meble industrialne, które zachwycają kunsztem wykonania. Są one bardzo praktyczne i doskonale sprawdzają się w otwartych wnętrzach.

Drewniane meble industrialne

W naszym sklepie znajdziesz praktyczne meble drewniane industrialne, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Biurka z dużymi blatami, komody z przestronnymi półkami czy wygodne krzesła obite skórą ekologiczną to tylko niewielka część naszego asortymentu. Meble metalowe industrialne pomagają w osiągnięciu surowego, przemysłowego wyglądu wnętrza. Dlatego oferujemy zachwycające szafki nocne, regały, stoliczki czy ławki, które dekorują wnętrza swoją specjalnie postarzaną formą.

Meble loftowe drewniane i metalowe

Mieszkania urządzane w stylu loftowym nawiązują do oryginalnych cech charakteryzujących stare fabryki, magazyny i przemysłowe budynki. Zachowują wyróżniające je wysokie sufity, duże okna czy odsłonięte belki konstrukcyjne. Oferujemy meble loft i industrialne pasujące do przestronnych wnętrz. Pomagamy klientom w wyborze zestawu odpowiadającego na ich potrzeby. Dostępne u nas meble loftowe metalowe są starannie wykonane i efektowne. Dodatkową zaletą jest ich łatwość montażu i demontażu.

Zestaw mebli loftowych nada wnętrzu luksusowego charakteru. To zasługa surowej i zarazem szlachetnej formy drewna składającego się na industrialne szafki, biurka czy stoły. Drewniane meble loftowe i industrialne oferujemy w cenie atrakcyjnej dla klienta. Zapraszamy!