Kilka słów o regałach

Regały to jedne z nielicznych mebli, które nie mają ściśle określonej funkcji. To, gdzie je ustawimy i jakie będą miały przeznaczenie zależy od naszych preferencji i upodobań. Połączenie funkcjonalności, praktyczności i unikalnego designu to elementy, które doskonale urozmaicą każde wnętrze w Twoim domu – od przedpokoju, pokoju dziecięcego, młodzieżowego, przez kuchnię i biuro aż po łazienkę. Tak więc regały loftowe to niezastąpione meble, ponieważ nadają się do każdego pomieszczenia. W kuchni możesz trzymać na nich przyprawy w designerskich opakowaniach, w łazience kosmetyki i artykuły higieniczne, a w biurze dokumenty. Szukasz innowacyjnego rozwiązania do Twojego wnętrza? Chcesz mieć łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy i zawsze mieć wszystko pod ręką? A może kupiłaś nowe kwiaty i nie wiesz, gdzie je ustawić? To tylko kilka propozycji wykorzystania naszych regałów!  

Ścianka działowa

Przy pomocy wysokich regałów loftowych możesz podzielić pomieszczenie na mniejsze segmenty, jednocześnie nadal zachowując otwartość przestrzeni. Niewątpliwym plusem takiej niekonwencjonalnej ścianki wykonanej z połączonych ze sobą regałów jest dowolność aranżacji. Niezależnie, czy postanowisz wyeksponować ulubione pamiątki z wakacji, ułożysz rośliny, czy też dokumenty – taka ścianka zawsze będzie się dobrze prezentować. Wszystko zależy od Twoich upodobań i preferencji. Ścianka działowa z regałów to idealne miejsce do pokazania swojej kreatywności i poczucia stylu!  

Wąski regał loftowy - jak najlepiej go wykorzystać?

Niewielki regał to doskonałe rozwiązanie do małych wnęk, które często tworzą się na przykład między biurkiem a ścianą. Zagospodarowanie małego kawałka przestrzeni takim regałem niesie ze sobą bardzo dużo plusów. Nie dość, że możemy mieć wszystkie potrzebne dokumenty i przybory piśmiennicze na wyciągnięcie ręki, to jeszcze wprowadzimy tym samym do pomieszczenia ciekawy element dekoracyjny. Jeśli jesteś miłośnikiem kwiatów, możesz wyeksponować rośliny na regale, dzięki czemu pomieszczenie będzie sprawiało wrażenie bardziej przyjaznego i naturalnego.  

Regał w stylu loft

Regał dla miłośników książek

Loftowy regał na książki to niebanalne rozwiązanie dla miłośników czytelnictwa. Ten niezastąpiony klasyk cieszy się popularnością już od wielu lat i nic nie wskazuje na to, że miałoby to ulec zmianie. Choć coraz częściej wybieramy czytniki elektroniczne – papierowe wersje książek zawsze cieszą się sentymentem i uznaniem. Dzięki regałom możesz stworzyć swoją własną biblioteczkę lub wyeksponować tylko niektóre, ulubione lektury. Taki regał na książki możesz umiejscowić za telewizorem, przy kanapie lub naprzeciwko foteli w strefie wypoczynkowej. Jeśli szukasz wyjątkowego i unikalnego mebla, wybierz regał jodełkę, dzięki której nie tylko podkreślisz znaczenie wybranych tekstów, ale też wprowadzisz unikalny element wyposażenia wnętrz.  

Regał a pokój dziecięcy - czy warto?

Projektując przestrzeń dziecięcą często zapominamy o możliwości wykorzystania regałów. Warto pamiętać, że zwiększają one prawdopodobieństwo utrzymania porządku, ponadto uczą dzieci odkładania rzeczy na swoje miejsce. Niskie regały loftowe są łatwo dostępne dla dzieci, dzięki czemu i one mogą cieszyć się tak ładnym i praktycznym meblem. Niezależnie, czy położysz na nim zabawki czy podręczniki – regał w pokoju dziecięcym to bardzo dobry wybór.

Podsumowując, regały to bardzo wszechstronne i praktyczne meble, które możemy wykorzystać w każdym pomieszczeniu. Wszystko zależy od naszych potrzeb i preferencji. Wybierając wysokiej jakości regdecydujemy się na inwestycję na lata, która daje możliwość eksperymentowania i wyrażenia Twoich względów estetycznych tak, jak tyko chcesz! Od Ciebie zależy, czy postawisz na nim rośliny, położysz dokumenty, czy pamiątki z wakacji. Nieograniczona możliwość zmiany aranżacji i łatwa dostępność najpotrzebniejszych przedmiotów to tylko niektóre korzyści z posiadania regału w swoim domu.  

Regał wiszący

Niecodzienne rozwiązanie, unikalny styl i wyjątkowy design!

Regał drabinka

Idealne rozwiązanie dla miłośników książek i nie tylko!

Regał schodkowy

Pojemność i unikalny design to tyllo niektóe jego zalety!

Regał

Klasyczny regał to definicja estetyki i praktyczności w zasięgu ręki!

Więcej inspiracji